Reference

Poprvé jsem se s Rastislavem Zacharem setkal před deseti lety. Pozval jsem ho, aby vedl „Motivační seminář pro zaměstnance“ naší rostoucí společnosti. Nikdy nezapomenu na nadšení, které mezi kolegy po semináři zavládlo. Vše bylo najednou jasné a jednoduché. Od té doby jsem se s Rastislavem Zacharem potkal mnohokrát na jeho seminářích nebo při debatách nad aktuálními situacemi. Každé takové setkání mi vždy pomohlo podívat se na věci z jiného pohledu a posunulo mě dopředu.

Před dvaceti lety jsem založit výrobní společnost, která dnes ve svém oboru patří mezi největší v Evropě. V roce 2010 jsem byl nominován mezi 6 nejlepších podnikatelů v České republice. Hlavní podíl na těchto úspěších má tvrdá práce, ale také to, že jsem byl natolik pokorný, abych se učil od moudrých lidí. Jestliže bych měl jmenovat jednoho člověka, který mě v podnikání ovlivnil nejvíce, pak to byl právě Rastislav Zachar.

S plnou odpovědností mohu říci, že myšlenky, které si v této knize můžete přečíst, jsou pravdivé.

jakubec-servis-climax
Ing. Miroslav Jakubec, výkonný ředitel SERVIS CLIMAX a.s.

 

Neuvěřitelně jednoduché, funkční a inspirativní návody pro lidi v každé pozici. Na druhou stranu také velmi zavazující, protože se už člověk nemůže vymlouvat, že neví. Přečtěte si tuto knihu a vracejte se k ní. Rozšíří váš pohled a uvolní vaši tvůrčí energii.

Michal Jílek Zepter
Michal Jílek, generální ředitel Zepter International pro Českou a Slovenskou republiku

 

Ať otevřete tuto knihu v kterékoli její části, najdete myšlenku, příklad, který vás inspiruje, nastaví zrcadlo, povede k zamyšlení. K zamyšlení nad naší každodenní prací, naším okolím a hlavně nad sebou samým. A bude vás inspirovat znovu a znovu.

ref-scania-big
Ing. Petr Cieslar, Scania Czech Republic, s.r.o., ředitel dealerství Morava

Objednejte si vlastní kopii knihy »